Srpen 2012

Co na to říct...

31. srpna 2012 v 19:19 | Dí |  Diary

No opravdu nevím, co vám říct :-) V těch svou tejdnech co jsem tu nebyla se stalo tolik krásnej, ale ještě víc
hroznejch, smutnejch věcí. Byla jsem zoufalá, teď už jsem jen nejistá a smutná. Ale popořadě.
Víte jak jsem vám psala o tý brigádě? Tak jsem se tam vydala aspoň na ty 3 dny. V pátek jsem tak byla dokonce do18:30. Na druhou stranu jsem si vidělala 1700 :-) takže pohodička. V pátek dokonce musel přijet mladej v 10, protože tam toho bylo hrozně moc a byli jsme na to jenom dva, takže aspoň něco :-) Po práci mě vzal Tom na véču a já jeho potom pozvala na drink. Bylo to fajné musim říct :-) V sobotu teta slavila narozeniny a potom jsem jela spát k Tomoj, protože v neděli jsme jeli do Prahy do zoo. Bylo to super a byli jsme tam dokonce na lachtaní show. Já zaplatila cestu a Tom zoo a nějaký to jídlo.
PONDĚLÍ. jsem sice byla doma, ale byla jsem víc než KO,takže jsem skoro celej den prospala.
ÚTERÝ. To měl Tom narozeniny, takže jsme šli do obchoďáku na nákupy. Tomovi jsem tam koupila pár trenek a nějaký ponožky, protože si už snad měsíc stěžoval, že má nedostatek.
STŘEDA. Musím říct, že to byl poslední šťastnej den, za to byl fak krásnej a užila jsem si ho. Vzali jsme totiž bráchu a bratránka s jeho mladou a jeli jsme na koupálko. Nešli jsme na to městský, ale vlakem jsme si kousek zajeli. Bylo krásně, nebylo tam moc lidí a vyblbli jsme se jako nikdy.
Čtvrtek. Tam ani není o čem psát. Nedělo se nic. Ale pátek... To byl začátek konce.

Ani nevím jak vám to popsat. Bylo to hrozný, náhlý a celkově neuvěřitelný. Tom mi z ničeho nic napsal, že je nespokojenej a nešťastnej a že chce pauzu. Byla jsem nešťastná a celou noc jsem probrečela.
Sobota nebyla o nic lepší. Brečela jsem. Nevědla co dělat. Bylo to tak hrozně náhlý. Dyť všechno bylo v pořádku. Aspoň jsem si to myslela.
V neděli jsme se sešli, aby jsme si promluvili. Popravdě jsem si myslela, že si popovídáme a všechno bude OK. Ale to jsem se neuvěřitelně spletla. Říkal mi, že neví, jestli mě miluje a jeslti semnou chce bejt. Že si uvědomil nějaký věci a že je momentálně nešťastnej. Nevěděla jsem co říct. Brečela jsem, bylo to hrozný. Večer jsme si ještě psali a vypadalo to, že se rozejdeme.
V pondělí, jsem ale přemýšlela a řekla jsem si, že bych mu mohla dát tu pauzu. Napsala jsem mu smsku, že pokud není skálopevně přesvědčenej o rozchodu tak mám návrh. Odepsal mi že prý ho to zajímá. Tak jsem mu napsala, že jsem schopná mu dát 2-3 měsíce pauzu, ale že potom si chci promluvit. On odepsal, že ok a že teda odpoledne přijede jak jsme byli domluvený. Přijel, já mu vrátila sluchátka, on potřeboval do bankomatu, tak jsem mu řekla ať semnou jde ještě koupit sluchátka. Koupila jsem si o trochu dražší, které mi poradil. Byla sranda, klidně jsme se bavili. Pak jsme šli k nádraží a u něj jsme si koupili kebab napůl, protože jsme oba měli hlad. Když jsme seděli na nádraží, tak se mě zeptal, kdy pojedem do Prahy. Protože předtím mluvil o tom, že by tam chtěl jet na nákupy. Já jsem mu jen odpověděla, jestli semnou už takhle plánuje. Neodpověděl. Ale největší šok přišel, když už odcházel na vlak a řek mi, že mi dá za odměnu pusu. Tak jsme si dali opravdu jen pusu. Ten den jsme si už nepsali. Ale já mu v úterý, mi to nedalo na psala jsem mu, co ta pusa měla znamenat. A co mi odpověděl? Že prý nic a že za tím nemám nic hledat? Tak co se kurva stalo? Nechápu to. Ví jo? No a od tý doby nenapsal. Mám hroznej strach že celý ty tři měsíce nenapíše. JSem zoufalá z toho, že nevím, jestli se mu stýská, nebo na mě myslí. Ale psát už mu nehodlám. Ale tak hrozně ho teď, když bydlíme u babičky (protože rekonstrukujem byt co jsme koupili) potřebuju.


Vím že to asi nikdo číst nebude, ale hrozně by mi pomohlo, kdyby jste napsala co si o tom myslíte. Protože já jsem stále ještě zmatená z toho pondělí.


A ještě jednou se omlouvám, že jsem se tady tak dlouho nebjevila :-)

Kristen Stewart cheated?

14. srpna 2012 v 21:29 | Dí |  Diary

No jelikož jí mám ráda a teď poslední dobou jsou všude články o jejím úletu, tak jsem se rozhodla se k tomu taky vyjádřit. A proč? Protože mi příjde nemožný jak jí všichni hnedkom zavrhli. Je to člověk a udělala chybu, omluvila se a to je všechno co pro to může udělat. Nejvíc mě ale sere, že kdyby to udělal Rob, tak se vsadím že by to stejně byla její chyba, protože by ho "zanedbávala" a byla "furt pryč". Říkejte si co chcete, ale v tomhle rovnoprávnost prostě neexistuje.

A je to v pr...

14. srpna 2012 v 21:01 | Dí |  Diary

Tááák jsem doma, myslím že tři dny u mladýho byli dost a bylo mi moc fajné :-) Akorát dneska mě blbeček nasral, ale to on dělá běžně takže no stress. Jinak dneska mi teta řekal o super brigádě, kterou mi sehnala, aspoň na ty dva poslední tejdny... Bohužel mamka jde příští tejden zase do práce a jelikož o prázdninách chodí ráno nemám šanci :-/ Tak asi pujdu jenom na ty tři dny no... Je to děs jsem nasrnaá... Všichni jsou vlastně nasraný, protože se máme do příští neděle vystěhovat, aby jsme uvolnili byt, těm co tady budou bydlet... no a my budem muset na měsíc do pronájmu, protože byt kterej jsme odkoupili se bude předělávat, hlavně bude úplně nová kuchyň a koupelna... Takže jsou všichni vystreslí a já z toho začínám taky pomalu blbnout... Hlavně se mi blížej ty opravky a já mám pocit že neumim nic hrůza :-/

Playing For Keeps- Official Trailer

11. srpna 2012 v 15:06 | Dí |  movies

Ok tak ještě jeden příspěvek dneska a už se jdu připravit xD
Nevypadá to sice na nějakej průlomovje příběh, je to taková klasika, ale já to mám ráda :-)

Well... okay

11. srpna 2012 v 14:56 | Dí |  Diary

Oooo Bože včera večer byl buď úplně boží, nebo úplně hroznej xD 5eknu to jednoduše. Zvracela jsem a ráno mě bolela hlava xD Ano zvracela jsme z alkoholu a bylo to POPRVÉ A NAPOSLEDY a to vám tady odpřísáhnu xD Ten stav za to nestál xD Nejde ani o to, že bych toho vypila moc (2x skleničku Lambrusca, 5x sklenička piva, 2x panák tequili a vodky a johnny s colou), ale celej den sem skoro nic nejedla a nějak blbě jsem to namíchala nejspíš xD Aaah bože hrozně se za sebe stydim... děsný :-/ Takovejle stav jsem zažila poprvé, ale příště aspoň budu opatrnější a předtím se nažeru jak prase xD No a musim říct, že takhle pěknýho barmana jsem ještě neviděla, povídali jsme se, smáli se na sebe, ale pak jsme zvracela, takže už se tam nikdy neukážu xD Akorát jsem tam nechala holčině na sebe kontakt, kvůli brigádě, takže uvidíme xD Proboha ani nemůžu říct jak strašně trapně mie.. cejtim se hrozně. Psychicky, a trochu fyzicky, protože bych spala xD Ale dneska jedu spát k mladýmu, takže ode mě dneska už neuslyšíte, možná ani zejtra ne, protože v pondělí slaví narozky i když je má až 21. srpna, ale to zas nemaj všichni čas xD což je hrozný, protože já pro něj dárek budu mít až někdy během příštího tejdne xD

Co váš vejkend, doufám že se vydaří líp než můj pátek xD

Dí with love

Lady Gaga- Judas

9. srpna 2012 v 23:00 | Dí |  music

Já Lady Gaga prostě zbožńuju, nejenže mi je blízká názorama na gaye či šikanu, ale miluju její klipy, její hlas, její extravaganci a celkově její rebélii. A Judas je jedna z mejch nejoblíbenějších písniček :-)

Co si o ní myslíte vy?

Fajnééé

9. srpna 2012 v 22:43 | Dí |  Diary

Dneska byl fakt skvělej den, ne že by se dělo něco mimořádnýho, ale bylo mi fajné xD Měla jsem to doučko z ruštiny a musim říct že m ito fakt šlo a jsem trochu klidnější co se blíží 27. . Akorát ty slovíčka trochu doladím :-) Hnedkom po doučku přišel mladej a jelikož mám v sobotu svátek tak už mi dneska přinesl cheese a muffina z mekáče. A taky mi dal dááreček - voňavku od Police - To be která mi hrozně voněla a má cool flakon xD No pak jsme seděli u nás doma a čučeli na olympiádu. No a teďko mvečír jsme se byli projít asi na hoďku, protože od zítřka má volno, takže jsme spolu konečně mohli bejt dýl než do 6ti xD

Co váš den?

Dí with love

Adam Levine my biggest love

8. srpna 2012 v 19:20 | Dí |  Hotties

A jedna vzpomínková xD


A proč my biggest love? Protože ho "miluju" od "This love" a pořád ho nemám dost xD Možná je to i těma písničkama xD

Čína!

8. srpna 2012 v 19:00 | Dí |  Diary

Anooo hádáte správně tu čínu jsem z něj dneska vytřískala xD Sice jsem si nedala křehkáče jak bylo v plánu, ale dali jsme si Sushi. Bylo výborný a ochutnali jsme nigiri s mořským úhořem a musím uznat, že i když se mi do toho nechtělo byl výbornej, chutnal jako něco mezi kuřetem a lososem xD

No včera sem tady nebyla protože jsem byla hotová z 3 hodiny prosezených nad ruštinou a už se mi nic nechtělo, dneska jsem na ní ještě nekoukala, ale chystám se na to :-/ Zítra mám totiž zase doučko tak ať něco vím.

Co vy? Máte rádi sushi? Zkoušeli jste ho vůbec někdy?

BTW přemejšlim, jestli zase přeložit nějakou písničku a jestli to vůbec někdo čte tak dejte dyžtak vědět i co by jste chtěli třebas xD


Dí with love

The Big Wedding Official Trailer

6. srpna 2012 v 21:20 | Dí |  movies

Amanda Seyfred,Robert DeNiro, Diane Keaton, Katherine Heigl, Ben Barnes, Topher Grace & Susan Sarandon

Mám ráda tyhle oddechový komedie a co vy?

Are u fuckin kidding me?

6. srpna 2012 v 19:29 | Dí |  Diary

Neuvěřitelný co se mi dneska stalo... Byli jsme s mladým na nákupu (tatík nás poslal) a potom jsme se stavili na langoše, na kterýho měl chuť. No tak tam čekáme a příjde tam slečna v Adidas tílku bez podrpsenky a v nějakejch sportovních "legínách" na to mby nebylo nic zajímavýho. JENŽE! Slečna se ohla k okýnku a můj mladej byl tak "nenápadnej" že se trochu prohnul dozadu a sjel jí pohledem! Debil! Myslí si, že když má brejle, tak není vidět kam kouká? Je protože ty sklíčka sou dole o dost světlejší. Nejde o to, že se na ní koukal, zo mie jedno. Ale hrozně mě urazilo jak se zaklonil a zkouknul jí a to pořádně vám řeknu.

Největší sranda ale byla když jsme přišli k nám a on se ptal proč jsem nasraná, jenže já v tu chvíli dost uražená, takže jsem mu akorát řekla, že to když má brejle, neznamená že není vidět kam kouká. A on hned, jestli si myslím, že koukal na tu prodavačku nebo na koho. Zajímavý ale je, že nezmínil právě tu ženskou, protože když jsem mu to řekla co udělal víte co řek? "Já jí koukal na kalhoty." Asi si dovedete představit můj výraz.


Dneska jsem se číny nedočkala, protože jsme koukali na Olympiádu, ale počkejte za tohle jí z něho vytřískám.

Tak co dneska?

6. srpna 2012 v 13:09 | Dí |  Diary

Bože tahle noc byla hrozná :-/ Vlastně by byla celkem fajn, kdyby nebyla ta hrozná bouřka a já neměla dilema, jestli mít zavřený okno a upíct se, nebo mít otevřený okno a snažit se usnout v tom kraválu nejen kvůli bouřce, ale i plechový střeše hned naproti. Nakonec jsem se rozhodla že se přemůžu (hlavně můj močový měchýř) a otevřu si okno. Usla sem okamžitě xD No ale jelikož jsem nemohla usnout předtím, než jsem otevřela okno, šla jsem spát docela pozdě a dneska jsem stávala o hodinu dýl než jsem hctěla. Chtěla jsem se totiž kouknout na tu ruštinu a taky sem trochu koukla, ale kurv* nemůžu najít ty papíry co mi přinesla moje "doučovatelka". Takže jsem ztracená a znuděná. Alespoň dávaj Gilmorky. Joo a ještě jsem ani neobědvala, protože moje máma má "veledůležitý" rozhovory na facebooku z místníma drbnama.

Dneska mi přijede mladje, včera jsem si dali "free day" a dneska doufám, že mě vezme na čínu, pač jsem se včera jen tak mimochodem zmínila, že na ní mám chuť xD Tak držte palce xD

Co dneska plánujete vy?

Dí with love

Magic Mike- "Its raining man" clip

5. srpna 2012 v 22:00 | Dí |  movies

Sem ráda, že konečně taky udělali film pro ženský xD My se taky přece rádi podíváme na sexy, spocený, tancující chlapy xD

That 70s show- My favorite

5. srpna 2012 v 20:59 | Dí |  Diary


Já tu show prostě miluju xDAsi sem dneska přidám nějaký videjka ještě xD

Shows- řetězák

5. srpna 2012 v 20:40 | Dí |  Diary
Táák jsem se rozhodla udělat "řetězák" nevím jak jinak to nazvat xD Je to o seriálech a jejich charakterech :-)
BTW není to podle oblíbenosti

Top 5 shows

1.That 70s show
2. The Big Bang Theory
3. The Sipsons
4. Misfits
5.Friends

První charakter, do kterého jsem se zamilovala

1. Jackie
2. Sheldon
3. Homer
4. Nathan
5. Chandler

Charakter, který jsem nečekala, že budu milovat tak, jak miluju teď

1. Kelso
2. Howard
3. Ralph
4. Simon
5. Pheobe

Koho nemůžu vystát

1. Eric
2. Asi nikdo xD
3.Klauna Crustyho
4. Curtis
5. Monica

Charakter, se kterým bych se vyspala

1. Hyde
2. Leonard
3. Flenders (protože na kreslenou psotavičku má dobrý tělo xD)
4. Simon nebo Nathan nebo Rudy xD
5. Chandler

Charakter, kterýmu jsem nejvíc podobná

1. Hyde
2. Barnadette
3. Asi Líza xD
4. Kelly
5. Rachel

Charakter, kterýho bych nakopala

1. Donna
2. Sheldon
3. Martin
4. Rudy nebo Nathan xD
5. Joey nebo Ross xD

Nejoblíbenější pár

1. Jackie/Hyde, Rad/Kitty
2. Leonard/ Penny
3. Homer/Marge, Flenders/ta zpěvačka xD
4.Simon/Alisha
5. Rachel/Ross

Ashton Kutcher cause he's fuckin cute!

5. srpna 2012 v 20:09 | Dí |  Hotties

A ještě jeden speciál xD Kdo ví z jakýho toe filmy?


Víkend aka drunk as fuck

5. srpna 2012 v 18:40 | Dí |  Diary
Ták zase jsem spala u mladýho a jelikož jeho rodiče jeli přes noc k dědovi do Prahy, tak jsme pozvali mýho bratránka s jeho holkou. No asi si umíte představit co se stane po flašce vína, cognacu a jelzina xD přitom jsme hráli "Svět" a "Aktivity" xD nakones jsme to vzdali a každej dělal akorát pantomimu xD Jo na světě je hned líp, když máte upito xD Jediná věc co mě vytočila byli oni. Protože v krámě vyprávěli, jak nechtěj pít, tak jsme nekupovali žádnou flašku a potom se tam s radostí opili. No co říct :-p Včera a dneska? Nudááááá. Jsem akorát doma a furt se nutim do tý ruštiny a furt nic. Taky jsem dneska dokoukala Thats 70 show. Musím říct, že jsem zklamaná jak to skončilo. Sice bylo hezký reunion, ale jak sakra spolu nemohli skončit ty jediný, který sem spolu milovala? Mám z toho depresi...

Co váš víkend?

Dí with love

Michael Phelps

2. srpna 2012 v 23:44 | Dí |  Hotties

Já nevim proč, ale příjde mi hrozně roztomilej kort když se usměje xD

Yes!!

2. srpna 2012 v 22:19 | Dí |  Diary

Yes! Dnešek se konečně trochu vydařil xD Viděla jsem se s mladým a dali jsme si dooobrej smoothie. Já melounovej s malinama a mladej melounovej s jahodama, což potom litoval xD Trochu jsme se prošli, ale Bože! V tom vedru to bylo úplně hrozný tak jsme vyrazili k nám a koukali s tatíkem na olympiádu. Naše kajakářka je na 4. místě což myslím, že je krásný na to, že jí je 44 xD Plus jsem se konečně dostala na zumbu a přišla sem domů úplně hotová, ale byla sranda xd
A ještě jedno velký plus. No vlastně dvě xD tatík přivez od babiny kukuřici, takže huráááá xD A to druhý plus? Michael Phelsp! Vyhrál tenhle rok svoje první zlato (tohle byla jeho 16 a celkově už jich má 20 si myslím). Ahhh bože jak jsem mu to přála tomu klukoj ušatýmu xD A na jeho počest sem dneska přidám nějaký jeho fotečky xD Je to divný, ale když někdo vyhraje, nebo je dobrej, je hned víc sexy nemyslíte? xD

Dí with love