For the first time

20. července 2012 v 21:55 | Dí |  Diary
Jak začít? Asi by stačilo obyčejný "ahoj!". Tak ještě jednou.
Ahoj lidi! Tak tohle je můj první den na tomhle blogu. Dřív sem teda měla i pár jinejch blogů, ale poslední 2-3 roky sem nic nevytvořila :-). Asi bych se měla přestavit a trochu přiblížit o čem tenhle blog bude.
Tak pojďme na to...
Je mi 18 a na blogu se budu podepisovat jako "Dí" i když to nemá s mým jménem nic společnýho xD. Tenhle blog bude trochu jako můj deníček, ale hlavně jsem ho založila, kvůli mejm povídkám. Ty ale budu přidávat až tady bude trochu víc lidí, aby měli nějaký odezvy xD.¨
V rubrice "lovers" budou asi nějaký fotky a nejspíš nějaký zajímavosti o týpkách, o kterých se mi zrovna zdá, nebo bych chtěla, aby se zdálo xD.
"Videos" asi mluví za vše, tam budu přidávat písničky co se mi líbí, nějaký klipy z mejch oblíbenejch filmů a třeba videa, který mě pobavila, nebo mi přišli zajímavý.
"Fashion" nejspíš věcičky co se mi kde líbili, věci který se mi na kom líbili, možná pak zřídím i nějakou "hot or not" nebo "fashion faceoff", ale to se teprv uvidí.
Jinak ste si asi všimli, že nejsem moc zručná na vyrábění nějakjech pozadí či tak, ale snažim se xD
Tak doufám, že se vám u mě na blogu bude líbit a že se třeba i trochu pobavíte a vrátíte se.

A konečně pokud se chcete stát tzv. "AFF" stačí napsat komentář s vaším blogem a já se vám ozvu :-). Ale beru blogy jen o něčem/někom kdo mě zajímá.
Dí with love
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama